Şok iddia! Sergen Yalçın “Gelecek sezon yokum”

Denizlispor maçında öncesi ve sonrası Sergen Yalçın ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi arasında yaşanan gerilim sonrası spor kamuoyu yeni iddialar ortaya atıyor.

0
900

Denizlispor maçında öncesi ve sonrası Sergen Yalçın ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi arasında yaşanan gerilim sonrası spor kamuoyu yeni iddialar ortaya atıyor.

Tv 360’da yayınlanan ve Haluk Yürekli ile Gökhan Dinç’in yorum yaptığı Spor Gecesi programında Gökhan Dinç konuyla ilgili şok iddialarda bulundu.

Gökhan Dinç, Sergen Yalçın ile Beşiktaş yönetimi arasında gerçekleştiğini iddia ettiği konuşmayı anlattı.

Gökhan Dinç’in yaptığı konuşma şöyle;

“Sergen Yalçın ile yönetim arasında ciddi sorun var. Sergen Yalçın yönetime ‘gelecek sezon transfer politikanız ne?’ diye bir soru soruyor ve transfer politikasında sürekli aldığı cevap ‘maddi sıkıntılar var, transfer yapmasak mı, transfer yapacaksa çok iyi oyuncular, çok pahalı oyuncular almayalım. Transfer yapacaksakda Sergen Hoca’nın istediği gibi 7-8 oyuncu alacak durumumuz yok. Biz transfer yapmadan böyle yürüyelim.’ açıklamaları ile karşılaşınca Sergen Hoca, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin transfer konusundaki hem plansızlığı hemde maddi imkansızlığı sebebi ile şöyle bir ifade kullanıyor. Sergen Hoca’da buna cevaben ‘beni o zaman niye çağırdınız? Madem bir projeniz yoktu, Madem transfer yapamayacak durumdayız o zaman beni niye çağırdınız? Ben Beşiktaş taraftarına gelecek sezonla ilgili bir söz verdim. transfer yapmazsanız ben yokum‘ diyor.

Gökhan Dinç’in bu konuşması gündeme bomba gibi düşerken yönetim tarafından ne cevap geleceği merak konusu oldu.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz..

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz