#BırakmamSeni Kampanyasında son durum ne?

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin başlattığı ''Bırakmam Seni'' kampanyası devam ediyor. Ekonomik sıkıntılarla karşı karşıya olan takım için Bırakmam Seni kampanyası 16 Haziran'da start vermişti. Beşiktaş, Bırakmam Seni kampanyasından ne kadar topladı?

0
249

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin başlattığı ”Bırakmam Seni” kampanyası devam ediyor. Ekonomik sıkıntılarla karşı karşıya olan takım için Bırakmam Seni kampanyası 16 Haziran’da start vermişti. Beşiktaş, Bırakmam Seni kampanyasından ne kadar topladı?

Beşiktaş Kulübü’nün SMS kampanyasında son bağış sayıları hala 260 binin altında ancak bu akşam Beşiktaş-Malatyaspor maçı ile birlikte bağış sayısının 260 bini geçeceği düşünülüyor.

Kampanyaya şu ana kadar 18 bine yakın kongre üyesinden 1300 civarı katılım oldu. Kampanya çerçevesinde toplanan toplam tutarda 12-13 milyon lira civarında.

Yaşanan ekonomik sıkıntı nedeniyle başlatılan Bırakmam Seni kampanyası  1 yıl sürecek ve kampanyadan gelecek para ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi yönetimi bir nebze de olsa nefes almak istiyor. Beşiktaş Başkanı kampanya tanıtımında yaptığı konuşmada 10 gün içinde hedefe ulaşacaklarını düşündüğünü söylese de daha sonra yaptığı açıklamada hayal kırıklığına uğradığını söylemişti.

Siyah-beyazlı kulübün kampanyasına destek olmak isteyenler, web sayfasından, EFT ve havale yöntemi ile ve tüm operatörlerden 1903’e “bırakmamseni” yazıp mesaj atarak bağışta bulunabiliyor. PTT şubelerinden de posta çeki hesabıyla bağış yapabiliyor. Yurt dışından kampanyaya katılmak isteyenler de EFT ve havale ile para gönderebiliyor.

SbHaber

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz