Ahmet Nur Çebi’den Hürser Tekinoktay’a sert cevap!

Fulya Davası'nda kulübün zarara uğratıldığının yargı yoluyla kesinleştiğini ve yönetimin zarar tazmini için yargıya gitmesi gerektiğini savunan eski başkan adayı Hürser Tekinoktay'ın kendisi hakkında kullandığı "Trabzonspor'lu baba" ifadelere cevap veren Çebi, sert ifadeler kullandı.

0
369

Fulya Davası’nda kulübün zarara uğratıldığının yargı yoluyla kesinleştiğini ve yönetimin zarar tazmini için yargıya gitmesi gerektiğini savunan eski başkan adayı Hürser Tekinoktay’ın kendisi hakkında kullandığı iddia edilen “Trabzonspor’lu baba” ifadelere cevap veren Çebi, sert ifadeler kullandı.

Çebi, “Babamın Trabzonsporlu olduğunu söyledi. Benim babam iyi bir Beşiktaşlı’dır. Benim şahsımı Trabzonsporlu diyerek aşağılamaya çalışmasını kınıyorum. Benim şahsımı Trabzonsporlu diye aşağılamaya çalışmasını kınıyorum. Tekinoktay’dan daha iyi Beşiktaşlı olduğumu ispatlamaya hazırım. Yaptığım işler ve görevler ortada. Böyle bir yakıştırma yapmasını hoş bulmuyorum.Babam kendi elleriyle stadın önüne bir kartal heykeli koydu. Onun ismini oraya Fikret Orman koydurdu. Varsa yüreğiniz oradan çıkartın o ismi” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz