Beşiktaş’ta soğuk savaş dönemi..

Siyah beyazlı camiada son dönemde tabir yerinde ise soğuk savaş yaşanıyor. Bir tarafta bazı yöneticiler diğer tarafta Sergen Yalçın.. Son olarak Beşiktaş'ta yönetimi içinde Sergen Yalçın'ın yaptığı transferler eleştirilmeye başlandı.

0
126

Siyah beyazlı camiada son dönemde tabir yerinde ise soğuk savaş yaşanıyor. Bir tarafta bazı yöneticiler diğer tarafta Sergen Yalçın.. Son olarak Beşiktaş’ta yönetimi içinde Sergen Yalçın’ın yaptığı transferler eleştirilmeye başlandı.

Sergen Yalçın transferler bir türlü bitirilemediği için rahatsız… Yönetim ise Sergen Yalçın tarafından alınan oyuncuların performanslarından rahatsız. İki taraf arasında açık bir tartışma yok ancak, dedikodu şeklinde suçlamalar var.

İki taraf birbirlerinin tanıdığı aracılar üzerinden birbirlerine suçlamalar getiriyor.

Balotelli’den, Biglia’ya kadar getirmeye hazır olduğu oyuncuları Sergen Yalçın’ın istemediğini hatırlatan yöneticinin söylediği, “Sergen’in istediği adamları mı alalım?.. Wellington ve N’Sakala’nın hali ortada” diye isyan ettiği bildirildi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise yaşananlara karşı sessizliğini korurken, savaşın asıl yaşandığı yer sosyal medya oldu. Bir kısım yönetime yakın sosyal medya fenomenleri Sergen Yalçın üzerinden algı faaliyetlerine girişerek hocayı yıpratmaya çalışıyor..

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz