Beşiktaş kurtuluşu fon kampanyasında buldu

Beşiktaş'ta özel sermaye FON’u kurularak kulübün finansman ihtiyacını karşılanacak. Ana ortaklar Başkan, yönetim kurulu ve Beşiktaş AŞ olacak. İlk sermaye oluşturulacak.  Daha sonra bu FON tipine sınırlı sorumlu ortakların yani tarafların da katılımıyla sermaye artırımı yapılacak.

0
95

Beşiktaş’ta özel sermaye FON’u kurularak kulübün finansman ihtiyacını karşılanacak. Ana ortaklar Başkan, yönetim kurulu ve Beşiktaş AŞ olacak. İlk sermaye oluşturulacak.  Daha sonra bu FON tipine sınırlı sorumlu ortakların yani tarafların da katılımıyla sermaye artırımı yapılacak.

Bu FON’daki yatırım süresi 5 ila 7 yıl arasında değişecek. Yatırımcılar vade sonunda dilerse ana para ve kazançlarını yeni FON’a aktarabilecek. Ya da çekebilecek. Proje kapsamında oluşturulacak FON’a katılmak isteyenler 3 gruba ayrılacak. Yatırımcılar en az 20 TL olmak üzere 1 milyon TL’ye kadar FON’a katılımda bulunabilecekler.

Yönetim özellikle 100 bin TL ve üzerinde FON’a katkı yapacak üyeler için sürprizler hazırlıyor. Bu sürprizlerin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Fotospor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz