Beşiktaş’ta seçim dedikoduları…

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin başkan seçilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmedi… Ancak camia içinde büyük tepkiler var.

0
93

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin başkan seçilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmedi… Ancak camia içinde büyük tepkiler var.

Gündemde Galatasaray’daki gibi bir seçim yok ama dedikodular dolaşmaya başladı. Beşiktaş’ta mevcut yönetim içinde büyük ayrışmalar olduğu ve Ahmet Nur Çebi’nin de bu durumdan büyük rahatsızlık duyduğu biliniyor. Bu nedenle Başkanlığı bırakmayı da dahil her seçeneği düşünen Çebi’nin pandemi nedeni ile bir türlü seçim kararı alamadığı iddia ediliyor. Pandeminin müsade etmesi durumunda ise siyah beyazlıların başkanı Çebi’nin seçim kararı alacağı ve aday çıkarsa da bırakmaya niyetli olduğu iddia ediliyor. Uzun bir süredir bazı yöneticilerin istifalarının cepte olduğuda konuşulan dedikodulardan bazıları..

Beşiktaş’ta seçim olması durumunda adaylığı konuşulan isimlerden biri Tuncay Özilhan.. Özilhan’ın Çebi’nin görev süresi tamamlandığında adaylığını koymayı düşünüyor. Planlarını bile hazırladı. Ancak iddialara göre eğer Çebi dayanamaz ve erken seçim derse Özilhan aday olacak.

Bu arada Çebi’nin dayanamaması ve erken seçim kararı alması durumunda aday olmaya hazırlanan bir başka ismin de Ali Gültiken olduğu konuşuluyor.

Ancak daha önce Gültekin’in Özilhan’a, “Siz başkan olun, futbolun yönetimini bana bırakın” teklifi yaptığı da konuşuluyor. Ali Gültiken’in daha önceki yıllarda da adaylığı çok konuşulmuş ama aday olmamıştı.

Fikret Orman’ın ise aday olma konusunda düşüncesi olmadığı biliniyor.. ancak taraftardan baskı gelirse bu düşüncesi değişir mi bilinmez..

Fotospor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz