Abdullah Avcı için Fikret Orman dönemindeki yönetici devrede..

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Abdullah Avcı ile sözleşme konusunda yaptığı açıklamalarda "Abdullah Avcı ile araya aracılar koyduk. Onlar görüşüyor" demişti. 

0
89

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Abdullah Avcı ile sözleşme konusunda yaptığı açıklamalarda “Abdullah Avcı ile araya aracılar koyduk. Onlar görüşüyor” demişti.

Bugün ise Abdullah Avcı ile sözleşme alacak konularında devreye giren isimlerden birinin Fikret Orman döneminde yönetici olan Ahmet Ürkmezgil olduğu iddia edildi. Ahmet Ürkmezgil ile Abdullah Avcı’nın arasındaki dostluk münasebeti ile Siyah Beyazlıların Başkanı Çebi’nin yardım istediği ve sorunun çözümünde rol oynamasını istediği öğrenildi.

Ürkmezgil’inde Avcı ile görüşmeyi ve sorunun çözümü için aracı olmayı kabul ettiği belirlendi.

Ocak ayında Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı’nın sözleşmesini feshederek görevine son vermişti. Avcı’nın sözleşmesinde FIFA’nın tazminat maddesinin yer alıyor. FIFA’nın bu maddesi gereğince Abdullah Avcı haksız fesih nedeni ile sözleşmede yazan ücretini hakediyor. Avcı bu arada yeni sözleşme imzalarsa oradaki ücret Beşiktaş’tan alacağı sözleşme bedelinden düşülerek ödenecek.

SbHaber.com

Yasal uyarı: Bu haber Siyah Beyaz Haber (SbHaber.com) tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz