Şenol güneş Beşiktaş’a geri mi dönecek?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin dün yaptığı basın toplantısında Şenol Güneş sözleri tartışmaları da beraberinde getirirken Aspor yorumcusu Zeki Uzundurukan'dan ilginç bir iddia geldi.

0
101

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin dün yaptığı basın toplantısında Şenol Güneş sözleri tartışmaları da beraberinde getirirken Aspor yorumcusu Zeki Uzundurukan’dan ilginç bir iddia geldi.

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamayı değerlendirken Şenol Güneş’in bir kere daha Beşiktaş’a gelebileceğini söyledi.

Uzundurukan, “Beşiktaş ile Şenol Güneş’in yolları bir gün yine kesişebilir” ifadelerini kullandı. Zeki Uzundurukan’ın bu çıkışı “Sergen Yalçın’ın yerine Şenol Güneş mi düşünülüyor?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Şenol Güneş iki takımı çalıştırabilir!

Halen Milli Takım’ı çalıştıran Şenol Güneş’in aynı zamanda Beşiktaş’ı çalıştırmasının önünde bir engel bulunmuyor.

Sergen Yalçın’a mühlet!

Beşiktaş yönetimi üst üste gelen başarısız sonuçlar nedeni ile Sergen Yalçın’a “önümüzdeki 3 maçı kazan” şeklinde uyarı yaptığı iddia edilmişti. Beşiktaş kulislerine yansıyan bir diğer iddiada ise Beşiktaş Futbol A.Ş. Başkanı Erdal Torunoğulları’nın takımın başına Samet Aybaba’yı getirmek istediği iddiaları vardı.

SbHaber

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz