Voleybolda fatura başantrenöre kesildi!

Misli.com Sultanlar Ligi'nde çıktığı 11 maçı da kaybeden Beşiktaş'ta fatura başantrenör Suphi Doğancı'ya çıktı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada Doğancı ile yapılan görüşmeler sonucu yolların ayrıldığı belirtildi.. Böylece Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı'nda Suphi Doğancı dönemi sona erdi.

0
329

Misli.com Sultanlar Ligi’nde çıktığı 11 maçı da kaybeden Beşiktaş’ta fatura başantrenör Suphi Doğancı’ya çıktı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada Doğancı ile yapılan görüşmeler sonucu yolların ayrıldığı belirtildi.. Böylece Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı’nda Suphi Doğancı dönemi sona erdi.

Sezon başında amatör şubelerde küçülmeye giden Ahmet Nur Çebi yönetimi Voleybol takımında genç oyuncularla yola devam etme kararı almıştı. Genç kadro ise ligde 11 maçın hepsinde mağlup olurken toplamda da 3 set alabilmişti. Beşiktaş yönetimine gelen tepkiler üzerine fatura başantrenöre çıktı.

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı’nda başantrenör Mustafa Suphi Doğancı ile yollar ayrıldı.

Siyah-beyazlı kulübün açıklamasında, “Temmuz ayından bu yana kadın voleybol takımımızda başantrenörlük görevini yürüten M. Suphi Doğancı ile yapılan görüşmeler sonrasında başantrenörlük görevinden ayrılması konusunda mutabakata varılmıştı. M. Suphi Doğancı’ya bugüne kadarki emekleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

SbHaber.com

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz