Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan Atilla Türker’e “İçin rahat mı?”

Beşiktaş eski Hukuk İşleri'nden sorumlu yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gazeteci Atilla Türker'e "İçin rahat mı?" sorusunu sordu.

0
161

Beşiktaş eski Hukuk İşleri’nden sorumlu yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gazeteci Atilla Türker’e “İçin rahat mı?” sorusunu sordu.

Mahmutyazıcıoğlu yaptığı paylaşımda; daha önceleri Atilla Türker’in mağdur rolü verdiği ve iş insanı olarak tanıttığı Aralay Demirbaş’ın bir vatandaşı dolandıran yazışmalarını paylaşarak Atilla Türker’e “için rahat mı?” sorusunu sordu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu “Hatırlar mısınız Atalay Demirbaş adlı biri vardı, belgeleri ile bu adamın dolandırıcı olduğunu ispatladık. Başta Atilla Türker olmak üzere bazılarınca, şahsi menfaat elde etmek için kulübün iktidar savaşlarında birilerine yaranmak için, “saygın iş adamı” olarak pazarlanmak isteniyordu. Atilla Türker ve avanelerine soruyorum:

Atalay şimdi nerede? Ne yapıyor?

Bu dolandırıcının reklamını yapmanız sonucu buna inanıp dolandırılan kişilerin mağduriyetin hesabını nasıl vereceksiniz? Sırf basit şahsi menfaatler elde etmek için bir dolandırıcıyı yücelterek girdiğiniz kul hakkını ödeyebileceğiniz bir yöntem var mı? Daha doğrusu bu adamı pohpohlamanız sonucu ona güvenip dolandırılanları zerre kadar umursuyor musunuz?”

Mahmutyazıcıoğlu ayrıca Atilla Türker’in iş insanı dediği Atilla Demirbaş tarafından dolandırıldığı iddia edilen bir vatandaşın avukatı tarafından yapılan yazışmaları paylaştı. Paylaşım görüntülerinde dolandırıcılığın nasıl yapıldığı detaylı olarak anlatıldığı görüldü.

Atilla Türker ise sosyal medya hesabından Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na “Güldürdün beni Şafak. Sana iyi bir danışman lazım.” sözleri ile cevap verirken Mahmutyazıcıoğlu “Ben diyorum ki, “iş insanı” diye yazıp yazıp itibar verdiğiniz dolandırıcı onlarca daha insanı dolandırdı, sen diyorsun ki “çok güldüm” Allah ıslah etsin ne diyeyim. Nerede iş insanı şimdi?” şeklinde sorduğu soruya “Türkiye’ye kim rezil oldu acaba?” sözleri ile cevap vererek hedefine ulaştığını ima etti.

Atilla Türker mahkemede hesaplaşılacak demişti!

Gazeteci Atilla Türker “İş insanı” diyerek mağdur ilan ettiği Atalay Demirbaş’ın Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile mahkemede hesaplaşacağını söyleyerek şu satırları kaleme almıştı ancak o günden bu güne her hangi bir dava açılmadı.

İşte o satılar…

“HERKES YARGI ÖNÜNDE HESAP VERECEK

Tabii ki bu süreç içinde yer alan istisnasız herkes yargı önünde hesap vermelidir.
Ben hazırım.
Elimdeki belgeleri seve seve takdim ederim.
İfade vermeye koşa koşa giderim.
Suçlular ve suçsuzlar belli olsun.
Hodri meydan.”

Atiba’ya yeni sözleşme teklifi

Beşiktaş, kupada tur için Konyaspor karşısında

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz