Adnan Dalgakıran “Geçmiş geçmişte kaldı. Konuşmaya gerek yok”

Beşiktaş  2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Erdener Karataş ile “Yakın Markaj” programının konuğuydu. ‘Kartal Pençesi’ projesi ve gündeme dair sorularla ilgili konuştu. Satır başlıkları şu şekilde;

0
100

Beşiktaş  2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Erdener Karataş ile “Yakın Markaj” programının konuğuydu. ‘Kartal Pençesi’ projesi ve gündeme dair sorularla ilgili konuştu. Satır başlıkları şu şekilde;

Adnan Dalgakıran “‘Bırakmam Seni’ kampanyası çerçevesinde ‘Kartal Pençesi’ projesini gerçekleştiriyoruz. Ciddi bir alt yapı oluşturup, gelirleri çoğaltıp kulübü büyütmeye çalışıyoruz. Her sene daha da güçlenmiş olarak, günlük değil, sürekli başarılar kazandırmaya çalışıyoruz Beşiktaş’a.

‘Kartal Pençesi’ projesinde, taraftarlarımız kendilerini isterse Beşiktaş’ın soyunma odasında futbolcularlaymış gibi fotoğraf çektirebilecek.

Tüm taraftarlarımız bu projeye katılırsa eğer, Beşiktaş bu konuda çok önemli başarılar kazanacak. Taraftarlarımız gerekli ilgiyi göstermezse, bizim de elimizde yapacak çok şey yok açıkçası.

“Geçmiş geçmişte kaldı”

Beşiktaş’ta göreve gelmeden önce çok zor şartlar olduğunu biliyorduk. Borçları geçtim, organizasyon olarak kulüpte hiç bir şey yoktu. İşlemlerin alt yapısı çok zayıftı. Eski usul sistemlerle ilerleniyordu. Artık bunları konuşmayı istemiyoruz. Geçmiş geçmişte kaldı. Ancak gerçekten de bir ‘harabeyi’ devraldık.

Biz Beşiktaş’ın başarısı için çalışıyoruz. Artık söylentilerle, geçmişle uğraşmak istemiyoruz. Asıl hedefimiz Beşiktaş kulübünü finansal olarak güçlendirip, bu borç batağından çıkarıp bağımsız bir kulüp haline getirmek.

“Futbol sadece sahada oynanmıyor”

Beşiktaş’ın çıkarlarına karşı olan her şeye tepkimizi koyuyoruz. Taraftarlarımız rahat olsun. Her türlü çalışmayı yapıyoruz. Ancak her yerde her şeyi konuşacak da değiliz. Herkes rahat olsun. Futbol sadece sahada oynanan bir oyun değil.

Bizim hedefimiz ilk önce hastayı hayata döndürebilmek. Daha sonrasında sıkıntılı olan organları iyileştireceğiz. Esas olan ana gövdenin, kalbin sağlam olması. Çalışmalarımız devam ediyor.

‘Kartal Pençesi’ projesi hayati önem taşıyor. Ne olursa olsun tüm taraftarlarımız bu projeye katılsın ve herkese Beşiktaş’ın ne kadar güçlü bir aile olduğunu gösterelim.”

Radyospor

Beşiktaş’ta Cenk Tosun şoku!

Sergen Yalçın’a sözleşme ertelendi!

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz