Beşiktaş Dergisi ile ilgili şok iddia! “8,5 milyon lira kayıp…”

Beşiktaş'ın aylık taraftar dergisi "Beşiktaş Dergisi" hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. KartalHaber sitesinde yayınlanan habere göre Beşiktaş Dergisi'nin abonelik ve dağıtımını üstlenen şirketin Beşiktaş taraftar ve üyelerinden "köy okullarına yardım yapılacak" diyerek  8,5 milyon lira civarı para topladığı ve bu paraların ortada olmadığı iddia edildi. 

0
87

Beşiktaş’ın aylık taraftar dergisi “Beşiktaş Dergisi” hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. KartalHaber sitesinde yayınlanan habere göre Beşiktaş Dergisi’nin abonelik ve dağıtımını üstlenen şirketin Beşiktaş taraftar ve üyelerinden “köy okullarına yardım yapılacak” diyerek  8,5 milyon lira civarı para topladığı ve bu paraların ortada olmadığı iddia edildi.

Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman döneminde maliyetini karşılamadığı gerekçesi ile yayınına dijital olarak devam etme kararı verilen Beşiktaş Dergisi, Ahmet Nur Çebi‘nin göreve gelmesi ile birlikte yeniden yazılı olarak hayata döndü. Beşiktaş dergisini, Siyah Beyazlı Kulübe yıllık 500 bin lira sponsorluk ücreti vererek çıkartan ve aynı zamanda abonelik ve dağıtımını üstlenen firmanın son dönemde “köy okullarına yardım kampanyası” yaptığı ve 8,5 milyon lira para topladığı iddia edilen haberde toplanan paralarında ortada olmadığı iddia edildi.

Beşiktaş yönetimi de paranın peşinde!

KartalHaber’de geçen detaylarda Beşiktaş yönetiminin de şirketin hesaplarını incelemek için cari tabloları istediği anlatılırken firmanın Beşiktaş adına para toplama yetkisi bulunup bulunmadığı da merak edilen konuların başında geldi. Aynı zamanda Galatasaray’ın aylık taraftar dergisini de çıkaran firmanın, Galatasaray taraftarlarına yönelik olarak “köy okullarına yardım kampanyası yapmadığı” öne çıkan iddialar arasında. Ayrıca haberde “neden Beşiktaş kulübünün değil de Beşiktaş adına dergiyi çıkartan şirketin para topladığı” da sorgulanan bir diğer konu oldu.

8,5 milyon lira kayıp mı?

Haberde dergiyi çıkartan firmanın bu kampanyada 8,5 milyon lira topladığı ve bu paranın ortada olmadığı dile getirilirken, toplanan paralarla hiç bir köy okuluna yardım yapılmadığı dile getiriliyor. Ayrıca Çebi yönetiminin firmadan mali tabloları istediği ancak firmanın bu tabloları vermeye yanaşmadığı iddia edildi.

Kartal Haber sitesinde ayrıca Beşiktaş yönetimine sorular sorarak konuyu sorgularken Beşiktaş yönetiminden cevap gelmemesi dikkatlerden kaçmadı.

KartalHaber sitesinde detayları ile paylaşılan haberi okumak için tıklayınız..

 

İşte Dorukhan Toköz’ün yeni adresi

Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın görüşmesi bugün

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz