Rosier için teklif edilen bonservis bedeli belli oldu

Beşiktaş Yönetimi, Fransız sağ bek Rosier için Portekiz kulübü Sporting Lizbon ile pazarlık masasında… 24 yaşındaki oyuncu için Siyah-Beyazlı yönetiminin ilk olarak Portekiz kulübüne 1 yıllık daha kiralama teklifi sunacağı öğrenilmişti. Ancak Beşiktaş bir yandan da bonservis için görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Portekiz medyasında yer alan haberde Beşiktaş'ın Sporting Lizbon'a 2.5 milyon Avro teklif ettiği yazıldı.

0
70

Beşiktaş Yönetimi, Fransız sağ bek Rosier için Portekiz kulübü Sporting Lizbon ile pazarlık masasında… 24 yaşındaki oyuncu için Siyah-Beyazlı yönetiminin ilk olarak Portekiz kulübüne 1 yıllık daha kiralama teklifi sunacağı öğrenilmişti. Ancak Beşiktaş bir yandan da bonservis için görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Portekiz medyasında yer alan haberde Beşiktaş’ın Sporting Lizbon’a 2.5 milyon Avro teklif ettiği yazıldı.

Beşiktaş Yönetimi, Fransız sağ bek Rosier için Portekiz kulübü Sporting Lizbon ile pazarlık masasında… 24 yaşındaki oyuncu için Siyah-Beyazlı yönetiminin ilk olarak Portekiz kulübüne 1 yıllık daha kiralama teklifi sunacağı öğrenilmişti. Ancak Beşiktaş bir yandan da bonservis için görüşmelerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Portekiz medyasında yer alan haberde Beşiktaş’ın S.Lizbon’a 2.5 milyon Avro teklif ettiği yazıldı.

Diğer taraftan Valentin Rosier için Sporting kulübü anlaşamama ihtimaline karşın Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın scout ekibine talimat verdiği ve sağ beke futbolcu bakılmasını istediği öğrenildi.

Sabah

Aboubakar’dan şampiyonluk açıklaması

Kartal’da Rosier’den mutlusu yok

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz