Sergen Yalçın’la sözleşme görüşmesi iptal oldu

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın'la sözleşmenin uzatılması konusunda dün yapılacağı iddia edilen toplantı iptal oldu. Yalçın ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi yan yana gelmedi. 

0
66

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Sergen Yalçın‘la sözleşmenin uzatılması konusunda dün yapılacağı iddia edilen toplantı iptal oldu. Yalçın ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi yan yana gelmedi.

Siyah Beyazlılarda son günlerin tartışma konusu Sergen Yalçın’ın sözleşmesi. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin “Sergen hocamızdan memnunuz. Ne zaman isterse sözleşme imzalarız” sözlerine Teknik Direktör Sergen Yalçın basın toplantısında  “Ne zaman isterse sözleşme uzatır’ demesi açıkçası beni rahatsız ediyor. Sözleşmeler böyle yapılmıyor” cevabını vermiş ve tartışma daha da alevlenmişti. Bunun üzerine dün Sergen Yalçın-Çebi zirvesi yapılacağı kamuoyuna yansımıştı ancak Beşiktaş yönetiminin böyle bir görüşme planının olmadığı öğrenildi.

Siyah Beyazlı yönetim sözleşme konusunda görüşmeyi yapmayı şu an için uygun bulmuyor. Takım şampiyonluğa giderken suni gündem yaratıldığını düşünen Beşiktaşlı yöneticiler daha çok sahaya odaklanılmasını istiyor. Diğer taraftan sezon sonu Beşiktaş’ın sıralamadaki yerini görüp pazarlığa oturmak isteyen Beşiktaş yönetimi bekleme kararı aldığı ve sözleşme konusunu en erken Nisan-Mayıs aylarında konuşmak istiyor.

Hıncal Uluç “Sergen rahatsızsa istifa etsin”

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın sözleşme konusunda tartışmalar sürerken A Spor yorumcusu Hıncal Uluç’tan şok bir yorum geldi. Beşiktaş’ın gündemine dair çarpıcı ifadelerde bulunan Hıncal Uluç “Sergen Yalçın geldiği ilk günden beri Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye laf sokuyor. Rahatsızsan istifa et” dedi..

Rosier için teklif edilen bonservis bedeli belli oldu

Aboubakar’dan şampiyonluk açıklaması

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz