Fikret Orman’dan çarpıcı Ernst & Young açıklaması

Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman'dan Ernst & Young Raporu hakkında bilinmeyenleri açıkladı. Kartal Haber'in haberine göre Siyah Beyazlıların eski başkanı Fikret Orman "Rapor, Beşiktaş kulübündedir. Benim eve götürdüğüm şeklinde çıkan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" dedi.

0
858

Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman’dan Ernst & Young Raporu hakkında bilinmeyenleri açıkladı. Kartal Haber‘in haberine göre Siyah Beyazlıların eski başkanı Fikret Orman “Rapor, Beşiktaş kulübündedir. Benim eve götürdüğüm şeklinde çıkan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.

Siyah Beyazlıların Eski Başkanı Fikret Orman “Ernst & Young Raporu alındığı zaman Ahmet Bey 2. başkanımızdı. Mesut Bey’de genel sekreterimizdi. Rapor ile ilgili tüm süreçlere hakimler. Hatta hukuki konularda avukatlarla yapılan görüşmeleri de biliyorlar. Avukatı bulanda Mesut Urgancılar’dır.” dedi.

Raporu Çebi ve Urgancılar okumuş!

Eski Başkan Orman rapor için avukattan görüş alındığını anlatırken “Avukatı bulan ve beni görüş almaya götüren yine Mesut Urgancılardır. Avukatın ismi de Fehmi Demir’dir. Raporu en ince ayrıntısına kadar Ahmet Nur Çebi’de, Mesut Urgancılar’da, Berk Hacıgüzeller’de okumuştur. Zaten Ernst & Young firmasını inceleme için getirende Berk Hacıgüzeller’dir.

Rapor, Beşiktaş’ın raporudur. Parası Beşiktaş’tan ödenmiştir. Benim alıp eve götürmem gibi bir durum söz konusu olamaz. Beşiktaş arşivlerinde rapor vardır. Bulunamıyorsa da istedikleri an ilgili firmaya başvurup alabilir ve açıklayabilirler.”  sözlerini kullandı.

Twitter ve Facebook‘ta takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.

Fulya Davası zaman aşımına girdi

UEFA davaları Beşiktaş’a 50 milyon liralık maliyet getirebilir!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz