Beşiktaş’tan şok Koronavirüs açıklaması!

Beşiktaş Kulübü son dönemde basketbol takımında yaşanan kovid vakaları ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada Beşiktaş Icrypex Takımımıza Uygulanan Covid-19 PCR Testi hakkında bilgi verilirken 8 kişinin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

0
124

Beşiktaş Kulübü Beşiktaş Icrypex takımı ile ilgili şok bir açıklama yaptı. Açıklamada Beşiktaş Icrypex Takımımıza Uygulanan Covid-19 PCR Testi hakkında bilgi verilirken 8 kişinin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Beşiktaş’ta Koronavirüs vakaları bitmiyor. Önce hentbol sonra futbol ve son olarak kadın basketboluna sıçrayan Kovid-19 vakaları şimdi de basketbol takımına sıçradı. Beşiktaş’tan yapılan açıklamaya göre 8 kişi de Koronavirüs vakası görüldü.

Beşiktaş’tan yapılan açıklama şöyle;

Beşiktaş Icrypex Takımımıza Uygulanan Covid-19 PCR Testi Hakkında Bilgilendirme

Beşiktaş Icrypex Takımımızın sporcuları ile teknik ve idari ekibine, ING Basketbol Süper Ligi’nin 27. haftasında oynayacağımız Bahçeşehir Koleji maçı öncesi rutin Covid-19 PCR testi uygulanmış, yapılan testler neticesinde; dört A Takım sporcumuzda, iki A Takımımızla antrenmanlara çıkan altyapı sporcumuzda ve teknik ekibimizde bulunan iki kişide pozitif bulguya rastlanmıştır.

Testi pozitif sonuçlanan sporcularımızla teknik ekibimizde yer alan kişilerin tedavi, takip ve izolasyon programına ilgili protokoller uyarınca başlanmıştır.

Twitter ve Facebook‘ta takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.

TFF, menajerlere yapılan ödemeleri açıkladı

UEFA yüzde 30 seyirci kısıtlaması kararı

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz