Sergen Yalçın “tepki vermemiz gerekiyor” dedi, 3 gollü galibiyet geldi!

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. İki haftada 5 puan kaybetmelerinden ötürü bu maçı kazanmaları gerektiğini belirten Sergen Yalçın, " Son 2 haftada 5 puan kaybettik, artık bir tepki vermemiz gerekiyor. Bazı oyuncularımızın antrenman eksiği var. Yavaş yavaş toparlanıyoruz. Erzurum'dan sonra tam kadro olabiliriz ama bu maç çok değerli... " dedi.

0
74

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. İki haftada 5 puan kaybetmelerinden ötürü bu maçı kazanmaları gerektiğini belirten Sergen Yalçın, ” Son 2 haftada 5 puan kaybettik, artık bir tepki vermemiz gerekiyor. Bazı oyuncularımızın antrenman eksiği var. Yavaş yavaş toparlanıyoruz. Erzurum’dan sonra tam kadro olabiliriz ama bu maç çok değerli… ” dedi.

Sergen Yalçın‘ın maç öncesi yayıncı kuruluşa değerlendirmeleri şu şekilde:

Hava da saha da çok iyi. Alanyaspor çok güçlü bir takım. İyi bir maç olacağını düşünüyorum. Cenk’i de kullanabileceğiz bugün… 60-70 dakika oyunda tutabilirim. Son 2 haftada 5 puan kaybettik, artık bir tepki vermemiz gerekiyor. Bazı oyuncularımızın antrenman eksiği var. Yavaş yavaş toparlanıyoruz. Erzurum‘dan sonra tam kadro olabiliriz ama bu maç çok değerli…

En zor maçlarda Oğuzhan’ı kullandık. O bölgede oynayan 3 oyuncumuz var, hangisinden verim alabileceksek onu kullanıyoruz. İnşallah Oğuzhan bugün iyi bir performans sergiler.

Twitter ve Facebook‘ta takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.

Ahmet Çakar’dan bir tuhaf ima!

Beşiktaş adım adım şampiyonluğa gidiyor..

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz