Fenerbahçe taraftarından Atiba’ya ırkçı mesaj!

Süper Lig'de Beşiktaş bu akşam Alanyaspor'u 3-0 yenerken Atiba Hutchinson'da gecenin yıldızlarından oldu ve 3 asist ile karşılaşmayı bitirdi.. Atiba'nın kardeşi Toyaa Hutchinson'da bu mutluluğu sosyal medya hesabından paylaşırken bir Fenerbahçe taraftarının maymun fotoğrafı paylaşarak "Senin kardeşin bu!" mesajı attı. 

0
106

Süper Lig’de Beşiktaş bu akşam Alanyaspor’u 3-0 yenerken Atiba Hutchinson‘da gecenin yıldızlarından oldu ve 3 asist ile karşılaşmayı bitirdi.. Atiba’nın kardeşi Toyaa Hutchinson’da bu mutluluğu sosyal medya hesabından paylaşırken bir Fenerbahçe taraftarının maymun fotoğrafı paylaşarak “Senin kardeşin bu!” mesajı attı.

Yaşanan bu saygısız hareket sonrasında Beşiktaşlı avukatlar olaya tepki verirken konuyu yargıya taşıyacaklarını belirttiler. Siyah Beyazlı taraftarlardan eski hakim Kasım Taştan “Senin davasını bizzat ben takip edeceğim” derken Fikret Orman döneminde hukuk bölümünde çalışan avukat Rahmi Kaan Akdoğan “Bu işlerin sonunda kimin maymun olduğunu en az 500 defa tecrübe ettik” diyerek daha önce benzer hakaretlerde bulunmuş bir taraftarın dava dosyasını paylaştı.

Beşiktaş taraftarları bu ırkçı hakaret için kulübün avukatlarının devreye girmesini isterken, ırkçı mesaj kınandı.

Toyaa Hutchinson’un mesajı;

İşte o ırkçı mesaj:

Fenerbahçe taraftarından Atiba'ya ırkçı mesaj!

SbHaber

Twitter ve Facebook‘ta takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.

FIFA’da Atiba’ya ‘Ahtapot’ benzetmesi!

Beşiktaş’ta Josef De Souza’dan kötü haber..

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz